Protected Content (10.1.61) - en to af translation catalogue (31 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Reset
af: Herstel

en: - None -
af: - Geen -

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: Anonymous
af: Anoniem

en: published
af: gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: bytes
af: grepe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Strong
af: Vetgedruk

en: Caching mode
af: Kasmodus
