Protected Content (10.1.66) - en to bs translation catalogue (27 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: User
bs: Korisnik

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: published
bs: objavljen

en: Text field
bs: Tekst polje

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.

en: not published
bs: nije objavljen

en: Default value
bs: Defaultne postavke

en: Apply
bs: Primjeni
