Protected Content (10.1.66) - en to fi translation catalogue (55 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: Reset
fi: Palauta

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Update
fi: Päivitys

en: Open
fi: Avoin

en: View
fi: Näytä

en: User Name
fi: Käyttäjänimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Error
fi: Virhe

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Mode
fi: Tila

en: Owner
fi: Omistaja

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: published
fi: julkaistu

en: Text field
fi: Tekstikenttä

en: Reference
fi: Viittaus

en: Changed
fi: Muuttunut

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: New
fi: Uusi

en: not published
fi: ei julkaistu

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Apply
fi: Käytä

en: Text area
fi: Tekstialue

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Publishing status
fi: Julkaisun tila

en: Strong
fi: Vahva

en: Caching mode
fi: Sivuvälimuistin tila

en: Error: @error
fi: Virhe: @error

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: Administer settings
fi: Ylläpidä asetuksia

en: Reference method
fi: Viittaustapa

en: New page
fi: Uusi sivu

en: Enable Description field
fi: Ota käyttöön Kuvaus-kenttä
