Protected Content (10.1.7) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Size
eo: Grandeco

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Open
eo: Malfermu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: published
eo: publikigita

en: Text field
eo: Teksta kampo

en: @type: deleted %title.
eo: @type: forigis %title.

en: not published
eo: ne publikigita

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: bytes
eo: bajtoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Strong
eo: Forta

en: Caching mode
eo: Kaŝmemora reĝimo

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Reference method
eo: Metodo de referencado
