Protected Content (10.1.70) - en to el translation catalogue (53 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Download
el: Λήψη

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: Reset
el: Επαναφορά

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Open
el: Ανοιχτά

en: View
el: Προβολή

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: User
el: Χρήστης

en: Error
el: Σφάλμα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Text field
el: Πεδίο κειμένου

en: Reference
el: Αναφορά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: @type: deleted %title.
el: @type: διαγράφηκε το %title.

en: New
el: Δημιουργία

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Strong
el: Ισχυρά

en: Caching mode
el: Πολιτική λανθάνουσας μνήμης

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: Administer settings
el: Διαχείριση των ρυθμίσεων

en: Asc
el: Αύξ

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς
