Protected Content (10.1.70) - en to ht translation catalogue (18 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Date
ht: Dat

en: Size
ht: Grosè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: User
ht: Itilizatè

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Strong
ht: Fò

en: Asc
ht: Mont
