Protected Content (10.1.70) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Type
mk: Тип

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: - All -
mk: - Сите -
