Protected Content (10.1.73) - en to bg translation catalogue (38 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Value
bg: Стойност

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Download
bg: Свали

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: - None -
bg: - Не -

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Update
bg: Промени

en: Open
bg: Отвори

en: View
bg: Прегледай

en: User
bg: Потребител

en: Error
bg: Грешка

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Mode
bg: Режим

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: published
bg: публикувано

en: Text field
bg: Текстово поле

en: @type: deleted %title.
bg: @type: изтрит %title.

en: not published
bg: непубликувано

en: Apply
bg: Търси

en: bytes
bg: байта

en: Language code
bg: Код на език

en: Strong
bg: Получерно

en: Caching mode
bg: Режим кеширане
