Protected Content (10.1.74) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Remove
cs: Odstranit

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Download
cs: Stáhnout

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: - None -
cs: - Nic -

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: View
cs: Zobrazit

en: User Name
cs: Uživatelské jméno

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Mode
cs: Režim

en: Owner
cs: Vlastník

en: Anonymous
cs: Anonym

en: published
cs: zveřejněno

en: Text field
cs: Textové pole

en: Changed
cs: Změněno

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: New
cs: Nové

en: not published
cs: skryto

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Strong
cs: Silné

en: Caching mode
cs: Mód cache

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: Reference method
cs: Způsob reference
