Protected Content (10.1.76) - en to oc translation catalogue (49 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Remove
oc: Levar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Download
oc: Telecargament

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Open
oc: Dobèrt

en: View
oc: Veire

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Mode
oc: Mòde

en: Owner
oc: Proprietari

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: published
oc: publicat

en: Text field
oc: Camp tèxte

en: Changed
oc: Modificat

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: New
oc: Novèl

en: not published
oc: pas publicat

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Apply
oc: Aplicar

en: Text area
oc: Zòna de tèxte

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Type:
oc: Tipe :

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Strong
oc: Fòrt

en: Caching mode
oc: Mòde d'escondedor

en: Administer settings
oc: Administrar los paramètres

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
