Protected Content (10.1.76) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Mode
or: ଧାରା

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ
