Protected Content (10.1.78) - en to my translation catalogue (31 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Open
my: ဖွင့်ပါ/ဖွင့်သည်။

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Error
my: အမှား

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: published
my: ရေးသားပြီး

en: not published
my: ရေးသားဆဲ

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: - All -
my: - အားလုံး -
