Protected Content (10.1.81) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: Remove
ca: Elimina

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Download
ca: Baixa

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: - None -
ca: - Cap -

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Update
ca: Actualitza

en: Open
ca: Obert

en: View
ca: Mostra

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Owner
ca: Propietari

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Sort by
ca: Ordena per

en: published
ca: publicat

en: Text field
ca: Camp de text

en: Reference
ca: Referència

en: Changed
ca: Canviat

en: @type: deleted %title.
ca: @type: %title eliminat.

en: New
ca: Nou

en: not published
ca: no publicat

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Apply
ca: Aplica

en: Text area
ca: Àrea de text

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Type:
ca: Tipus:

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Last modified:
ca: Última modificació:

en: @interval ago
ca: Fa @interval

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Strong
ca: Fort

en: Caching mode
ca: Mode de memòria cau

en: Processing...
ca: Processant...

en: Maximum file size
ca: Mida màxima de fitxer

en: Stream wrapper
ca: Embolcall del sistema

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar

en: REST export
ca: Exportació REST
