Protected Content (10.1.84) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Remove
et: Eemalda

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Download
et: Allalaadimine

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: View
et: Kuva

en: User Name
et: Kasutaja nimi

en: Error
et: Viga

en: Created
et: Loodud

en: Mode
et: Viis

en: Owner
et: Omanik

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: published
et: avaldatud

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: New
et: Uus

en: not published
et: avaldamata

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Text area
et: Tekstiala

en: Language code
et: Keele kood

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Strong
et: Tugev

en: Caching mode
et: Puhverdamise režiim

en: Maximum file size
et: Maksimaalne failisuurus

en: Reference method
et: Viitamise meetod

en: Enable Description field
et: Lülita sisse kirjelduse väli
