Protected Content (10.1.86) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Download
hr: Preuzimanje

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Update
hr: Osvježi

en: Open
hr: Otvoreno

en: View
hr: Pregled

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Mode
hr: Režim

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: published
hr: objavljeno

en: Text field
hr: Polje teksta

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: not published
hr: nije objavljeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Strong
hr: Jako

en: Caching mode
hr: Režim keširanja
