Protected Content (10.1.87) - en to fil translation catalogue (21 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Date
fil: Petsa

en: - None -
fil: - Wala -

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Error
fil: Mali

en: Created
fil: Inilikha

en: Anonymous
fil: Hindi kilala

en: published
fil: nailathala

en: not published
fil: hindi nailathala

en: Strong
fil: Malakas
