Protected Content (10.1.89) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Download
ast: Baxar

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: Size
ast: Tamañu

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Update
ast: Anovar

en: Open
ast: Abrir

en: View
ast: Vista

en: User
ast: Usuariu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: Mode
ast: Mou

en: Owner
ast: Dueñu

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: published
ast: espublizáu

en: Text field
ast: Campu de testu
