Protected Content (10.1.90) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: Remove
mn: Устгах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Download
mn: Татах

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Mode
mn: Горим

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Text field
mn: Текст талбар

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Strong
mn: Том
