Protected Content (10.1.91) - en to lv translation catalogue (54 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Value
lv: Vērtība

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Open
lv: Atvērts

en: View
lv: Skatīt

en: User Name
lv: Lietotāja vārds

en: User
lv: Lietotājs

en: Error
lv: Kļūda

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Mode
lv: Režīms

en: Desc
lv: Dilst.

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: published
lv: publicēts

en: Text field
lv: Teksta lauks

en: Reference
lv: Atsauce

en: Changed
lv: Labots

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: New
lv: Jauns

en: not published
lv: nepublicēts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Text area
lv: Teksta apgabals

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Type:
lv: Tips:

en: Offset
lv: Atkāpe

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Strong
lv: Stiprs

en: Caching mode
lv: Kešdarbes režīms

en: Processing...
lv: Notiek apstrāde...

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: Add metadata
lv: Pievienot metadatus
