Protected Content (10.1.96) - en to ms translation catalogue (43 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Submit
ms: Serah

en: Value
ms: Nilai

en: Type
ms: Jenis

en: Remove
ms: Buang

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Download
ms: Muat turun

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: Date
ms: Tarikh

en: Size
ms: Saiz

en: Reset
ms: Set semula

en: None
ms: Tiada

en: - None -
ms: - Tiada -

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Update
ms: Kemas kini

en: Open
ms: Buka

en: View
ms: Pandangan

en: User
ms: Pengguna

en: Error
ms: Ralat

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Mode
ms: Mod

en: Desc
ms: Menurun

en: Owner
ms: Pemilik

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: published
ms: diterbitkan

en: Text field
ms: Medan teks

en: @type: deleted %title.
ms: @type: %title telah dipadamkan.

en: not published
ms: tidak diterbitkan

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Apply
ms: Pohon

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Strong
ms: Dikuatkan

en: Caching mode
ms: Mod cache

en: Asc
ms: Menaik
