Production check & Production monitor (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (25 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: General settings
th: กำหนดค่าทั่วไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Update status
th: อัพเดตสถานะ

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Warning
th: การเตือน

en: Details
th: รายละเอียด

en: Option
th: ตัวเลือก

en: Info
th: ข้อมูล

en: or
th: หรือ

en: Error reporting
th: การรายงานปัญหา

en: User registration settings
th: ตั้งค่าการลงทะเบียนผู้ใช้

en: Administrators only
th: ผู้ดูแลระบบเท่านั้น

en: Visitors, but administrator approval is required
th: ผู้เข้าชม แต่ผู้บริหารจะต้องอนุมัติ

en: Aggregate and compress CSS files.
th: รวมและบีบอัดไฟล์ CSS เข้าด้วยกัน
