Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Component
az: Komponent

en: ID
az: İD

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Contact
az: Kontakt

en: Severity
az: Ciddilik

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Details
az: Detallar

en: Option
az: Seçim

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Info
az: Məlumat

en: or
az: və ya

en: Cron
az: Kron

en: Visitors
az: Ziyarətçilər
