Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (28 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: File
fi: Tiedosto

en: Settings
fi: Asetukset

en: General settings
fi: Yleiset asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Component
fi: Komponentti

en: Configure
fi: Määrittele

en: Error
fi: Virhe

en: Contact
fi: Ota yhteyttä

en: Update status
fi: Päivitystiedot

en: Severity
fi: Vakavuus

en: Warning
fi: Varoitus

en: Details
fi: Yksityiskohdat

en: Processors
fi: Prosessorit

en: Option
fi: Vaihtoehto

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Info
fi: Tieto

en: or
fi: tai

en: Error reporting
fi: Virheilmoitukset

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: User registration settings
fi: Käyttäjien rekisteröinnin asetukset

en: Administrators only
fi: Vain ylläpitäjät

en: Visitors, but administrator approval is required
fi: Vierailijat mutta ylläpitäjän hyväksyntä vaaditaan

en: Aggregate and compress CSS files.
fi: Tiivistä ja pakkaa CSS tiedostot
