Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Error
mn: Алдаа

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Visitors
mn: Зочид
