Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: File
ca: Fitxer

en: Settings
ca: Paràmetres

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Label
ca: Etiqueta

en: Configure
ca: Configura

en: Contact
ca: Contacte

en: Update status
ca: Estat de les actualitzacions

en: Severity
ca: Severitat

en: Warning
ca: Avís

en: Details
ca: Detalls

en: Processors
ca: Processadors

en: Option
ca: Opció

en: User registration
ca: Registre d'usuari

en: or
ca: o

en: Plugin
ca: Connector

en: Error reporting
ca: Informe d'error

en: Visitors
ca: Visitants

en: User registration settings
ca: Paràmetres del registre d'usuaris

en: Administrators only
ca: Només els administradors

en: Visitors, but administrator approval is required
ca: Visitants, però es requereix aprovació per part de l'administrador

en: Aggregate and compress CSS files.
ca: Uneix i comprimeix els fitxers CSS.
