Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (22 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disable
ku: کوژاوە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: File
ku: پەڕگە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: General settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Error
ku: هەڵە

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Severity
ku: دژواری

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: OK
ku: باشە

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Processors
ku: ڕێکخەرەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: Cron
ku: کارگێڕ

en: Error reporting
ku: ڕاپۆرتکردنی هەڵه

en: Visitors
ku: میوانان

en: Administrators only
ku: تەنها بەڕێوەبەران
