Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Status
fil: Kalagayan

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Configure
fil: Ayusin

en: Error
fil: Mali

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Cron
fil: Kuron
