Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: File
ug: ھۆججەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Error
ug: خاتالىق

en: Severity
ug: مۇھىملىقى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر

en: Visitors, but administrator approval is required
ug: زىيارەتچىلەر تىزىملىنالايدۇ، لىكىن باشقۇرغۇچىلار تەستىقلايدۇ.
