Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Label
ar: التسمية

en: Component
ar: عنصر

en: ID
ar: المعرف ID

en: Configure
ar: ضبط

en: Error
ar: خطأ

en: Contact
ar: اتصل

en: Update status
ar: حالة التحديث

en: Severity
ar: الحدة

en: Warning
ar: تحذير

en: OK
ar: موافق

en: Details
ar: التفاصيل

en: Processors
ar: المعالجات

en: Option
ar: خيار

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Info
ar: معلومات

en: or
ar: أو

en: Cron
ar: مجدول الأعمال (كرون)

en: Error reporting
ar: التبليغ بالأخطاء

en: Visitors
ar: الزوار

en: User registration settings
ar: إعدادات تسجيل المستخدمين

en: Administrators only
ar: المديرون فقط

en: Visitors, but administrator approval is required
ar: الزوار، لكن بموافقة الإدارة.

en: Aggregate and compress CSS files.
ar: تجميع وضغط ملفات CSS.
