Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Error
gu: ભુલ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Details
gu: વિગતો

en: Option
gu: વિકલ્પ

en: or
gu: અથવા

en: Cron
gu: ક્રોન
