Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: File
si: ගොනුව

en: Label
si: ලේබලය

en: Error
si: දෝෂය
