Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Settings
sr: Подешавања

en: Label
sr: Ознака

en: Component
sr: Компонента

en: ID
sr: ИД

en: Error
sr: Грешка
