Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: File
bg: Файл

en: Settings
bg: Настройки

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Configure
bg: Конфигурирай

en: Error
bg: Грешка

en: Contact
bg: Контакт

en: Update status
bg: Статус обновяване

en: Severity
bg: Строгост

en: Details
bg: Детайли

en: Error reporting
bg: Отчет за грешките

en: Visitors
bg: Посетителите

en: User registration settings
bg: Настройки за регистрация на потребител

en: Visitors, but administrator approval is required
bg: Посетителите, но се изисква одобрение от Администратора

en: Aggregate and compress CSS files.
bg: Обедини и компресирай CSS файловете
