Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha7) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Contact
mk: Контакт

en: Details
mk: Детали

en: Error reporting
mk: Пријавување грешки
