Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to be translation catalogue (27 entries)

en: Status
be: Статус

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: File
be: Файл

en: Settings
be: Налады

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: Label
be: Подпіс

en: Component
be: Кампанент

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Configure
be: Правіць

en: Error
be: Памылка

en: Contact
be: Кантакт

en: Severity
be: Прыярытэт

en: Warning
be: Увага

en: Details
be: Падрабязна

en: Processors
be: Працэсары

en: Info
be: Інфармацыя

en: Cron
be: Крон

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Error reporting
be: Паведамленьні што да памылак

en: Visitors
be: Наведвальнiкi

en: User registration settings
be: Наладкі рэгістрацыі карыстальнікаў

en: Administrators only
be: Толькi адмiнiстратары

en: Visitors, but administrator approval is required
be: Наведвальнікі, але патрабуецца пацверджанне адміністратара.

en: Aggregate and compress CSS files.
be: Згрупаваць і зціснуць файлы CSS.
