Production check & Production monitor (8.x-1.0-alpha8) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Enable
hr: Omogući

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: General settings
hr: Opće postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Component
hr: Komponenta

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Error
hr: Greška

en: Contact
hr: Kontakt

en: Update status
hr: Status ažuriranja

en: Severity
hr: Ozbiljnost

en: Warning
hr: Upozorenje

en: OK
hr: U redu

en: Details
hr: Detalji

en: Processors
hr: Procesor

en: Option
hr: Opcija

en: or
hr: ili

en: Error reporting
hr: Izvješća o greškama

en: Visitors
hr: Posjetitelji

en: User registration settings
hr: Postavke registracije korisnika

en: Administrators only
hr: Samo administratori

en: Visitors, but administrator approval is required
hr: Posjetitelji, no potrebno je odobrenje administratora

en: Aggregate and compress CSS files.
hr: Sažmi CSS datoteke.
