Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Summary
az: Xülasə

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında
