Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Image
be: Малюнак

en: Settings
be: Налады

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Text color
be: Колер  тэксту

en: About
be: Аб
