Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Quantity
bo: གྲངས་ཚད།

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: All
bo: ཡོངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Text color
bo: ཡིག་གེའི་ཁ་དོག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
