Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: Quantity
cs: Množství

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Custom
cs: Vlastní

en: Text color
cs: Barva textu

en: Changed
cs: Změněno

en: About
cs: Popis

en: Master
cs: Nadřízené

en: Publish status
cs: Stav zveřejnění
