Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: Quantity
da: Mængde

en: Edit
da: Redigér

en: Image
da: Billede

en: Settings
da: Indstillinger

en: Summary
da: Resumé

en: View
da: Vis

en: Created
da: Oprettet

en: All
da: Alle

en: Custom
da: Tilpasset

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Changed
da: Ændret

en: About
da: Om

en: REST export
da: REST eksport

en: Publish status
da: Udgivelsesstatus
