Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Title
de: Titel

en: Delete
de: Löschen

en: Author
de: Autor

en: Quantity
de: Anzahl

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Image
de: Bild

en: Settings
de: Einstellungen

en: Summary
de: Zusammenfassung

en: View
de: Ansicht

en: Created
de: Erstellt

en: All
de: Alle

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Text color
de: Schriftfarbe

en: Changed
de: Geändert

en: About
de: Über

en: Publish status
de: Veröffentlichungsstatus

en: The time that the entity was created.
de: Der Erstellungszeitpunkt der Entität.

en: The time that the entity was last edited.
de: Der letzte Aktualisierungszeitpunkt der Entität.

en: My Awesome Module
de: Mein großartiges Modul
