Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Author
es: Autor

en: Quantity
es: Cantidad

en: Edit
es: Editar

en: Image
es: Imagen

en: Settings
es: Configuración

en: Summary
es: Resumen

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: All
es: Todo(s)

en: Custom
es: Personalizado

en: Text color
es: Color del texto

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Master
es: Máster

en: REST export
es: Exportacion REST

en: Publish status
es: Estado de publicación
