Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Author
et: Autor

en: Quantity
et: Kogus

en: Edit
et: Muuda

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Custom
et: Kohandatud

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Master
et: Peamine

en: REST export
et: REST eksport

en: Publish status
et: Avalikustamise olek
