Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Changed
eu: Aldatuta

en: About
eu: (r)i buruz
