Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (16 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: Quantity
hi: मात्रा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Image
hi: चित्र

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Summary
hi: सारांश

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Changed
hi: बदल गया

en: About
hi: के बारे में
