Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Author
hr: Autor

en: Quantity
hr: Količina

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Summary
hr: Sažetak

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: All
hr: Svi

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Text color
hr: Boja teksta

en: About
hr: Opis
