Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: Edit
jv: Sunting

en: Image
jv: Gambar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Summary
jv: Rangkuman

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Custom
jv: Kostum

en: Text color
jv: Warna tèks

en: About
jv: Ngenani
