Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: About
km: អំពី
