Product Adverts (8.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Custom
lt: Savitas

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie
